AGENCJA INTERAKTYWNA Acro.media

Acro.media to profesjonalna agencja interaktywna typu fullservice. Stosując się do naszego hasła przewodniego pragniemy zmieniać oblicze internetu, w pełni wykorzystując reklamowy i biznesowy potencjał internetu dostarczając naszym Klientom rozwiązania indywidualnie dobrane do ich wymagań i potrzeb.

AKTUALNOŚCI

NOWA WITRYNA Acro.media
ROZWIŃ
TANIE WYDRUKI W OFERCIE AGENCJI
ROZWIŃ
NASI KLIENCI

STRONY WWW

Strona www w dzisiejszych czasach to zarówno najskuteczniejsza forma reklamy, jak i podstawowy element identyfikacji wizualnej firmy. Ważny przy tym jest profesjonalizm i znajomość zasad rządzących internetem. My je poznaliśmy, dlatego kreatywne i indywidualne podejście do każdego Klienta to nasz znak rozpoznawczy.

POZYCJONOWANIE

Każdego dnia miliony ludzi wyszukują w internecie produktów i usług. Właśnie dzięki temu pierwsze miejsca w wyszukiwarkach to gwarancja sukcesu. Jako agencja interaktywna doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważne jest pozycjonowanie strony www.
REKLAMA
Codziennie zmieniamy oblicze reklamy, bo wiemy, że aby sprzedać nawet najlepszy produkt czy usługę najpierw dowiedzieć się muszą o nich Klienci. Jako agencja interaktywna dostarczamy naszym Klientom indywidualnie dopasowane rozwiązania marketingowe, wpasowane wprost do profilu ich Klienta.
ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ
Zapytaj nas o wycenę usług lub produktów, których potrzebuje Twoja firma. Wypełnienie formularza zajmie Ci zalewdiwe pół minuty, a dzięki niemu, bezpłatnie dowiesz się ile możesz zaoszczędzić na reklamie i jakie korzyści może Ci ona przyniesie.

JESTEM ZAINTERESOWANY:
Strona www
Pozycjonowanie
Sklep internetowy
Logotyp
Usługa doradcza
Reklama
Druk offsetowy i cyfrowy - przykładowy cennik
ZOBACZ WIĘCEJ
PRODUKT
NAKŁAD
CENA
Wizytówki 90x50mm dwustronne 350g.
500szt.
45,00zł
Papier firmowy A4 kolorowy 90g.
1000szt.
119,00zł
Ulotki A5 dwustronne 150g.
1000szt.
129,00zł
Teczki A4 275g. - 5mm
250szt.
429,00zł

IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Identyfikacja wizualna to podstawowe narzędzie, które kreuje wizerunek firmy i wyróżnia ją spośród konkurencji. Całościowy wizerunek marki na rynku jest niezwykle istotny, ponieważ decyduje on o sukcesie marketingowym oraz rynkowym. W naszej agencji interaktywnej wiemy o tym, dlatego kreowanie marki przeprowadzamy świadomie i profesjonalnie.

LOGOTYPY

Logotyp, czyli w skrócie logo, to graficzna interpretacja nazwy firmy, jednoznacznie identyfikująca firmę. Nawet kiedy śpisz Twój logotyp pracuje nad pozytywnym wizerunkiem Twojej firmy. Nie ma co się dziwić – profesjonalne projektowanie loga to mieszanka doświadczenia, dużych umiejętności i analiz, połączona z godzinami projektowania i poprawiania.
PROJEKTOWANIE
Nieodzownym element reklamy jest jej projekt. Natomiast skuteczna reklama nie obejdzie się bez przemyślanego i profesjonalnego kreatywnego projektowania. A kreatywność to nasze drugie imię. Mimo ogromnego doświadczenia w tej materii wciąż poszerzamy nasze horyzonty i doskonalimy się, aby naszym Klientom dostarczać projekty wyłącznie najwyższej klasy.

PROJEKTY UE

Niemal od samego początku istnienia naszej agencji interaktywnej wykonujemy realizacje promocyjne i informatyczne na potrzeby projektów finansowanych z budżetu Unii Europejskiej. Jesteśmy na pierwszym miejscu dużych firm i instytucji podczas rozsyłania zapytań ofertowych. I to nie tylko dlatego, że oferujemy profesjonalne rozwiązania w konkurencyjnych cenach.

SKLEPY INTERNETOWE

Według danych niezależnych instytucji łączna kwota wydawana przez konsumentów w Polsce co roku na zakupy internetowe przekracza 15 miliardów złotych! Nic więc dziwnego, że coraz więcej firm przenosi swoją sprzedaż wprost do internetu za pośrednictwem sklepów internetowych. Jak jednak pośród gąszczu sklepów internetowych wypłynąć i odnieść sukces?
WYDRUKI
Lata w branży pozwoliły nam dobrze poznać polskie drukarnie i starannie wyselekcjonować najlepsze w danych dziedzinach dla naszych Klientów. Polityka firmy natomiast pozwala nam oferować najwyższej jakości wydruki w niższych cenach od cen detalicznych drukarni.
STREFA KLIENTA
NASZE PRODUKTY
am.System to nasz topowy produkt - jeden z najbardziej innowacyjnych i intuicyjnych systemów zarządzania treścią stron www (CMS) i sklepów internetowych
SŁOWNIK POJĘĆ
COPYRIGHT © 2012 Acro.media Sp. z o.o. 44-105 Gliwice ul. Ligocka 44 tel +48 32 300 06 08 ; 501 848 104 Wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego w Sądzie Rejonowym w Gliwicach X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod Nr KRS: 0000350654 NIP: 969-156-46-25 REGON: 241483925